Zippo Butan Gas 250ml

250 ден

Чист бутан-гас, најдобар плин кој може да се најде на пазарот

Compare

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница