Zippo 49296

2.500 ден

Compare
Категорија

Опис

  • доживотна гаранција
  • оригина ZIPPO

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница