Zippo 49103 Set – Butan

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

3.100 ден

Нема на залиха

Опис

Zippo 49103 Set

Доживотна гаранција

Овој елегантен Black Ice® windproof  сет, доаѓа со еден од најновите додатоци на Zippo – единечно вметнување фитилче со бутан, што им овозможува на корисниците да  менуваат , по свој избор некој од вклучените вметнувачи на Standard Classic и Single Butane Torch за  авантура по избор.

Сетот доаѓа спакуван во кутија за подароци.

 

0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.