Zippo 29157 – Harley-Davidson

1.900 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

Оригинални ZIPPO запалки .

Богат избор на запалки- колекција 2020 !

Нaпомена : Нарачката ја испорачуваме на територија на Скопје, следниот ден од моментот на уплата на нарачката , или од моментот на нарачката (доколку е одбрана опцијата плаќање на врата), а на теритотија на С. Македонија 1-3 дена од моментот на уплата на нарачката.
Цената на испораката во работен ден, до 18h изнесува 200 ден на територија на С. Македонија., а испорака после 18h, или во неработен ден (сабота, недела, празник) изнесува 400 ден. Испораката ја избирате при нарачување на подарокот, и негово ставање во Вашата кошничка.
При избор на подарокот, во случај на недостапност на боја и и вид на цвеќе, ние ќе  Ве контактираме, за да ја прилагодиме нарачката, со она со кое располагаме во дадениот момент. Затоа, Ве молиме задолжително оставете го Вашиот телефонски број, и ние ќе Ве контактираме во рок од 24h за дадената нарачка или испратете е-маил на info@giftsmacedonia.com или порака на нашиот вибер број 076 748 848 .
Нашите задоволни клиенти се нашиот приоритет !
Тимот на GiftsMacedonia

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Прочитај повеќе