Zippo 28849

1.700 ден

Zippo запалка
Доживотна гаранција

Нема на залиха

Compare
Категорија Ознаки: , ,

Опис

Zippo запалка

Доживотна гаранција

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Прочитај повеќе