Zippo 28274

2.600 ден

Zippo 28274

доживотна гаранција

Compare

Опис

Zippo 28274

доживотна гаранција

Доаѓа спакувана во кутија за подароци. За оптимални перформанси, користете оригинален Zippo бензин од овластен увозник.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница