Zippo 214

2.100 ден

Запалка Zippo. Доживотна гаранција.

Compare

Опис

Запалка Zippo. Доживотна гаранција.

Производот доаѓа спакуван во кутија за подароци. За оптимални перформанси, користете оригинален Zippo бензин од овластен увозник.

Дополнителни информации

Боја

Крем, Лилава, Розова, Сива, Сина, сребрена, Црвена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

X

Додај во кошница