Zippo 214-216-218-233-237-229

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

1.700,00 ден

Clear

Highlights

Запалка Zippo. Доживотна гаранција.

Опис

Запалка Zippo. Доживотна гаранција.

Производот доаѓа спакуван во кутија за подароци. За оптимални перформанси, користете оригинален Zippo бензин од овластен увозник.

Дополнителни информации

Боја

Крем, Лилава, Розова, Сива, Сина, сребрена, Црвена, Црна

0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

You may also like…