Opinel N°9 Oyster

1.100 ден

Compare
Категорија Ознаки: , , ,

Опис

Единствен специјализиран нож за школки во Македонија, и притоа произведен од Опинел. Практичен а истовремено и колекционерски примерок по ниска цена. Доаѓа во картонска кутија

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница