Opinel N°8 Leather Case Set

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

1.900 ден

Нема на залиха

Категорија Ознаки: , , , ,

Опис

Одличен сет од ОПИНЕЛ. Оштро сечиво обложено со инокс , дрвена рачка и кожна футрола спакувани во картонски гифтбокс претставува одличен поклон за секоја прилика но сепак со прифатлива цена. Референтна шифра 1193

0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.