Opinel N°8 Ebony + Case

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

4.100,00 ден

Категорија Ознаки: , , , , ,

Опис

Луксузната 1352 серија на Опинел воодушевува со совршената изработа на рачката и сечивото. Доаѓа во премиум дрвена кутија

0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.