Opinel Koffret Outdoor Set

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

3.400 ден

Нема на залиха

Категорија Ознаки: , , , ,

Опис

Прекрасен сет од три ножа за работа во вашата градина. Спакувани во дрвена кутија и со разиграни бои претставува единствена колекција од овој вид

0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.