My First Opinel

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

580,00 ден

Категорија Ознаки: , , ,

Опис

боја : розева, црвена, сина, зелена

Серија на ножеви од „ОПИНЕЛ“ наменет за не толку вешти корисници на ножеви. Заоблениот врв на сечилото гарантира сигурност при користење дури и од страна на деца

0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.