Mini Humidor black

2.800 ден

Angelo Black Mini Humidor, мал и практичен хумидор.

Димензии: 19.8 x 10.9 x 4.3 cm

Compare

Опис

Angelo Black Mini Humidor

Лесен и практичен хумидор.

Димензии: 19.8 x 10.9 x 4.3 cm

.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница