Humidor Mini High Polish

 • Брза испорака

  Најпопуларни производи
 • Сигурна достава

 • Уникатни подароци

 • Сигурно плаќање

2.200 ден

Нема на залиха

Категорија Ознака:

Опис

 • цреша боја
 • навлажнувач
 • хидрометар
 • за до 5 пури
 • 19 x 11,4 x 4,4 cm
0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.