Humidor #96

6.250 ден

Нема на залиха

Compare
Категорија

Опис

  • светло кафеав
  • за до 25 пури
  • 260 х 220 х 120 мм

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Прочитај повеќе