Humidor 949-5

4.500 ден

  • навлажнувач
  • хидрометар
  • за до 20 пури

Нема на залиха

Compare
Категории , , Ознака:

Опис

  • кафеав
  • навлажнувач
  • хидрометар
  • за до 20 пури
  • 24 x 19,5 x 10 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Прочитај повеќе