Humidor 906

9.500 ден

Compare

Опис

  • црна
  • навлажнувач
  • хидрометар
  • за до 80 пури
  • 38 x 26 x 18 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница