Flexible Neck Utility Lighter

1.500 ден

Compare
Категорија Ознака:

Опис

се препорачува да се полни само со Zippo Butane Gas

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница