Clipper Metal Lighter

330 ден

Compare

Опис

Clipper Metal Lighter

 

  •  + метална кутија за чување

Боја- Светкава или мат

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница