Cigar Ashtray red

2.000 ден

  • за 2 пури
  • 20 х 10 х 2,6 см

Пред да нарачате, проверете дали има на залиха од пепелникот, на 076748848 !

Compare

Опис

  • за 2 пури
  • 20 х 10 х 2,6 см

Пред да нарачате, проверете дали има на залиха од пепелникот на 076748848 !

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница