Cigar Ashtray Metal #42

5.200 ден

  • за 4 пури
  • 18 sm x 18 sm x 3.7 sm

Пред да нарачате, проверете дали има на залиха од пепелникот, на 076748848 !

Compare

Опис

  • за 4 пури
  • 18 sm x 18 sm x 3.7 sm

Пред да нарачате, проверете дали има на залиха од пепелникот на 076748848 !

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница