Cigar Ashtray #9

4.400 ден

  • за 2 пури
  • 25,2 х 21 х 3,8 см

Пред да нарачате, проверете дали има на залиха од пепелникот, на 076748848 !

Compare

Опис

  • за 2 пури
  • 25,2 х 21 х 3,8 см

Пред да нарачате, проверете дали има на залиха од пепелникот, на 076748848 !

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница