Angelo Travel Humidor

2.500 ден

Compare
Категории , Ознака:

Опис

  • црн
  • навлажнувач
  • хидрометар
  • за до 5 пури
  • 22,8 x 16,2 x 4,8cm

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница