Angelo Humidor High Polish

6.700 ден

  • високо сјаен
  • навлажнувач
  • хидрометар
  • 26 x 22 x 12 cm
Compare
Категории , , Ознака:

Опис

  • високо сјаен
  • навлажнувач
  • хидрометар
  • 26 x 22 x 12 cm

Пред да нарачате, проверете ја достапноста на 076 748 848

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница