Angelo Carbon Fibre 20

3.600 ден

Compare
Категории ,

Опис

Хумидор до 20 пури (достапен во црна, кафена и бела боја)

 

Напомена ! Пред да нарачате , проверете ја достапноста на 076 748 848. Достава 2-3 работни дена!

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница