20 Чоколади со име по избор

2.100 ден

Compare

Опис

Кутија (мек картон) со 20 чоколатца 5 гр

Напомена: Нарачката се доставува од 1-4 дена, од моментот на уплата.

Постои можност истата нарачка да биде во кутија од тврд картон, и  30 чоколатца. Линк до производот со 30 чоколатца.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница