30 Чоколади со име по избор

2.100 ден

Compare

Опис

Кутија (тврд картон) со 30 чоколатца 5 гр

Напомена: Нарачката се доставува од 1-4 дена, од моментот на уплата.

Постои можност истата нарачка да биде во кутија од мека картон, и  20 чоколатца. Линк до производот со 20 чоколатца.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница