Чоколади – Ексклузив

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

Опис

Кутија плишана со 10 чоколади Рошен 45грама – текст по избор

Само во лимитирано црно златно или црвено златна комбинација.

Напомена: Нарачките се доставуваат 1-4 дена од плаќањето на нарачката.

0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.