Хумидор 9497

 • Брза испорака

  Најпопуларни производи
 • Сигурна достава

 • Уникатни подароци

 • Сигурно плаќање

3.600 ден 4.000 ден

Нема на залиха

Категорија Ознака:

Опис

 • црн
 • навлажнувач
 • хидрометар
 • за до 20 пури
 • 26 x 22 x 7,5 cm
0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.