Хумидор – 948-4

6.600 ден

Compare
Категории , , Ознака:

Опис

  • цреша боја
  • навлажнувач
  • хидрометар
  • секач за пури
  • етуи (футрола)
  • пепељара за пура
  • за до 12 пури
  • 26 x 22 x 8 cm

Пред да нарачате производот , проверете дали го имаме на залиха на 076 748 848 !

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница