Хумидор Цреша

3.100 ден

Нема на залиха

Compare
Категории , , Ознака:

Опис

  • боја цреша
  • навлажнувач
  • хидрометар
  • за до 25 пури
  • 26 x 22 x 6,5 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Прочитај повеќе