Хумидор – С

2.000 ден

Нема на залиха

Compare

Опис

  • црн полиран
  • за до 5 пури
  • 190 х 110 х 44 мм

Пред да нарачате производот , проверете дали го имаме на залиха на 076 748 848 !

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Прочитај повеќе