Хумидор Сет 9485

 • Брза испорака

  Најпопуларни производи
 • Сигурна достава

 • Уникатни подароци

 • Сигурно плаќање

6.600,00 ден

Категории , Ознака:

Опис

 • цреша боја
 • навлажнувач
 • хидрометар
 • секач за пури
 • етуи (футрола)
 • пепељара за пура
 • за до 25 пури
 • 26 x 22 x 11 cm
0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.