Уникатни обетки, сребрен накит, изработени рачно со техниката Филигран

2.400 ден

Униктни обетки, сребрен накит, изработени рачно со техниката Филигран.

Достапно по нарачка

Compare

Опис

Уникатни обетки, сребрен накит, изработени рачно со техниката Филигран.

Напомена: Сите филигрански производи се уникатни и се изработуваат по нарачка, за што се потребни 2 до 3 работни дена, сметано од денот кога е извршена нарачката.
Откако ќе го направите Вашиот избор, и го нарачате производот, ние ќе Ве контактираме во рок од 24h.
Ве молиме задолжително оставете го Вашиот телефонски број во формуларот за нарачка, или испратете е-маил на info@giftsmacedonia.com или порака на нашиот вибер број 076 748 848.

Нашите задоволни клиенти се нашиот приоритет !
Тимот на GiftsMacedonia

Дополнителни информации

Тежина 0,1 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница