Уникатни обетки, сребрен накит, изработени рачно со техниката Филигран.

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

1.700 ден

Достапно по нарачка

Highlights

Униктни обетки, сребрен накит, изработени рачно со техниката Филигран.

Опис

Униктни обетки, сребрен накит, изработени рачно со техниката Филигран.

Дополнителни информации

Тежина 0,1 кг
0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.