Сет пешкири за еден

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

1.390 ден

Highlights

Сет пешкири за едно лице . Димензии 40X60, 50×90, 80×150 sm со вез по ВАШ избор. Бои: сина, бела, сива, кафена, шампањ

SKU: set03 Категории ,

Опис

Сет пешкири за едно лице . Димензии 40X60, 50×90, 80×150 sm со вез по ВАШ избор. Бои: сина, бела, сива, кафена, шампањ. Материјал: 100% памук

Дополнителни информации

Тежина 1 кг
0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.