Сет пешкири за дваjца

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

2.000 ден

Highlights

Сет  од 4 пешкири за двајца . 2 пешкири со димензии 50×100, 2 пешкири со димензии  80×150 sm со вез по ВАШ избор. Бои: сина, бела, сива, кафена, шампањ. Материјал: 100% памук

SKU: set01 Категорија

Опис

Сет  од 4 пешкири за двајца . 2 пешкири со димензии 50×100, 2 пешкири со димензии  80×150 sm со вез по ВАШ избор. Бои: сина, бела, сива, кафена, шампањ. Материјал: 100% памук

Дополнителни информации

Тежина 1 кг
0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.