Сет за бебе

1.790 ден

Сет за бебе, 100% памук. Производи: Лигавче + пешкир со вез по ВАШ  избор. Бои: Розе, сина, бела

Нема на залиха

Compare

Опис

Сет за бебе, 100% памук. Производи: Лигавче + пешкир со вез по ВАШ  избор. Бои: розе, сина, бела

Контактирајте не на info@giftsmacedonia.com за достапност на производот, бојата и испораката. Ве молиме, при пополнување на нарачката, задолжително да оставите контакт телефон и информации за времето и местото на испораката.

Дополнителни информации

Тежина 1 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Прочитај повеќе