Сет за бебе

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

1.790 ден

Нема на залиха

Highlights

Сет за бебе, 100% памук. Производи: Лигавче + пешкир со вез по ВАШ  избор. Бои: Розе, сина, бела

Опис

Сет за бебе, 100% памук. Производи: Лигавче + пешкир со вез по ВАШ  избор. Бои: розе, сина, бела

Контактирајте не на info@giftsmacedonia.com за достапност на производот, бојата и испораката. Ве молиме, при пополнување на нарачката, задолжително да оставите контакт телефон и информации за времето и местото на испораката.

Дополнителни информации

Тежина 1 кг
0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.