Привезок – Цвет со бисер

5.000 ден

Уникатен привезок, сребрен накит, изработен рачно со техниката Филигран.

Достапно по нарачка

Compare

Опис

Уникатен привезок, сребрен накит, изработен рачно со техниката Филигран.

Напомена: Сите филигрански производи се уникатни и се изработуваат по нарачка, за што се потребни 2 до 3 работни дена, сметано од денот кога е извршена нарачката.
Откако ќе го направите Вашиот избор, и го нарачате производот, ние ќе Ве контактираме во рок од 24h.
Ве молиме задолжително оставете го Вашиот телефонски број во формуларот за нарачка, или испратете е-маил на info@giftsmacedonia.com или порака на нашиот вибер број 076 748 848.

Нашите задоволни клиенти се нашиот приоритет !
Тимот на GiftsMacedonia

Дополнителни информации

Тежина 0,1 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница