Новогодишен ЕКСЛУЗИВЕН сет

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

6.900 ден

Опис

Новогодишен ексклузивен сет кој содржи: Запалка ZIPPO на плин и бензин, еден пијалок (Виски, Водка, Шампањ, Бренди по избор), чоколада Линдор и новогодишни украси.

0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.