Нежен букет со рози и хризантеми – “Розита”

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

4.000 ден

Опис

Нежен букет, со романтична душа !
Секој пат кога ги креираме нашите букети, не ги копираме, туку правиме слична комбинација, со сезонско цвеќе и соодветна боја, за Вашата прилика.
Вие може да додадете цвет по избор, доколку сакате, како и да додадеме/те картичка со текст по избор.
 
Важно: Нарачките во Скопје (централно градско подрачје) се доставуваат следниот ден од извршената нарачка/уплата. Контактирајте не на info@giftsmacedonia.com , за достапност на производот , бојата и испораката, и задолжително оставете контакт телефон, време и место на испорака, при пополнување на деталите за нарачката.
0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.