Кутија со порака и цвеќе

1.900 ден

Compare

Опис

Кутија со персонализирана порака, на капакот на кутијата. Цвеќе – вештачко (бои по избор)

Кутијата и пораката се нарачуваат 3 дена однапред

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница