Кожена плетена алка

  • Брза испорака

    Најпопуларни производи
  • Сигурна достава

  • Уникатни подароци

  • Сигурно плаќање

999 ден

Нема на залиха

Highlights

Кожена плетена алка со медицински челик и со магнетно затворање

Опис

Кожена плетена алка со медицински челик и со магнетно затворање
Материјал: вистинска кожа / медицински (нерѓосувачки) челик
Големина: 21cm

0.0/5
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.