КАРАНТИНСКИ ПРИКАЗНИ

250 ден

Compare

Опис

  • Автор: Повеќе автори
  • Издавачка куќа: ТРИ
  • Година на издавање: 2020
  • Број на страни: 172
  • Димензии: 125/195
  • Корица: мека
  • Јазик: македонски
  • Годинава што ја живееме е година на предизвици, на застанати или одложени животни приказни. Карантинските приказни се омаж на времето поминато во карантин и наоѓањето утеха во исцелувачката моќ на зборот.Да ја запаметиме оваа 2020 како миг од нашата историја кога посведочивме големи промени, а ги запишавме заедно!

    „На крајот, сите стануваме приказни.“ Маргарет Атвуд

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница