Купи!

Букет од 151 Роза

Original price was: 27.180 ден.Current price is: 21.140 ден.

Compare

Опис

Пред да нарачате, проверете која боја на РОЗИ е достапна во моментот!

Доставата е 2-3 работни дена!

Инфо 076 748 848

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница