Бањарка за него или неа

1.900 ден

Бањарки, 100% памук Величини : S, M, L, XL, XXL Бои: бела, сива, сина,кафена, розева боја со вез по ВАШ избор

Compare
SKU: set02 Категорија

Опис

Бањарки, 100% памук Величини : S, M, L, XL, XXL Бои: бела, сива, сина,кафена, розева боја со вез по ВАШ избор

Дополнителни информации

Тежина 1 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница