Балони Happy Birthday

750 ден

Compare
Категорија Ознаки: ,

Опис

Балони Happy Birthday – полнети со воздух (бои Златна, Сребрена, Розева, Сина, Сива, Резеда)

Јавете за инффо 3 дена пред нарачката, за достапност на производот

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница