Балони 3 срца

950 ден

Compare

Опис

Балони 3 срца со фолија, наполнети со хелиум.

Нарачката ја доставуваме 1-2 дена од моментот на уплата на истата.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

X

Додај во кошница